Rules for people outside Poland:

Orders can be sent via e-mail (skinheadstory@gmail.com), we will check the price of shippment and send you back information with whole price. You can pay via paypal (skinheadstory@gmail.com) or we will send you account details. We are happy to exchange our releases with other labels. Just let us know. Cheers!

Reguły distra:

Uwaga!!! Ze względu na to że jeździmy na koncerty, gdzie rozkładamy distro, możemy nie mieć jakiegoś tytułu. Zawsze jednak potwierdzimy to po zobaczeniu zamówienia.

Zamówienia:


Zamówienia mogą być realizowane poprzez przesłanie emaila na adres skinheadstory@gmail.com lub moga być dokonywane po zarejestrowaniu przez stronę. Dane osób zarejestrowanych nie są wykorzystywane do innych celów, niż wysyłka zamawianych płyt czy dodatków. Opłaty za zamówienia mogą być realizowane w następujący sposób:
- opłata na konto: wpłacacie kwotę za sumę zamawianych przedmiotów oraz przesyłkę (14 pln)
- opłata za pobraniem: kwota za sumę zamawianych przedmiotów oraz przesyłkę (19 pln)
- opłata przy pomocy PayPal: kwota za sumę zamawianych przedmiotów oraz przesyłkę (14 pln) na adres skinheadstory@gmail.com

Zamówienia powyżej 300 pln nie wymagają doliczenia kwoty za przesyłkę. Przesyłki wysyłane są przy pomocy Poczty Polskiej.
Wysyłkę realizujemy raz w ciągu tygodnia (zazwyczaj jest to czwartek). W razie jakichkolwiek pytań pisz na emaila: skinheadstory@gmail.com
Kontaktując się z nami – otrzymasz nr paczki, przesyłki.

REKLAMACJE

Reklamowany towar należy przesłać, wcześniej kontaktując się droga mailową. Pamiętaj by w chwili odbioru sprawdzać stan przesyłki. Jeśli stwierdzisz uszkodzenia złóż reklamację na poczcie.Zwracany towar nie może nosić śladów używania, a w przypadku posiadania fabrycznego opakowania (np. folia na płytach) nie może być ono naruszone. W przypadku zaginięcia paczki prosimy o kontakt mailowy tak byśmy mogli reklamację złożyć na poczcie.

Bad Look Crew