CD. Kompania Karna "Dlaczego tak wiele nienawiści!!?"

35,00 zł
Brutto

CD. Płyta jest zapisem działalności zespołu w ostatnim okresie jego istnienia czyli na przełomie lat 80. i 90. Wydawnictwo dokumentuje tamtą rzeczywistość oraz oddaje hołd czasom i ludziom, którzy tworzyli razem punkowe podziemie.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Za wydawcą:

Pierwotnie demo ukazało się na kasecie „Dlaczego tak wiele nienawiści??!!” nakładem bydgoskiego wydawnictwa Nasz Tapes braci Kornaków. Materiał okazał się na tyle interesujący dla rodzącego się środowiska hc punk, że doczekał się jeszcze kilku innych edycji.

Wyjątkowość nagrań polega na tym, że zespół miał możliwość ponownego zmiksowania sesji ze studia w Rudzie Śląskiej. A absolutnym mistrzostwem jest fakt, że mimo upływu lat „taśma matka” uchowała się w nienaruszonym stanie. Pracując w Madżonga Studio pod okiem niezawodnego Jarka Hejmanna zachowany został ducha lat 80. Bez zbędnej ingerencji w pierwotny materiał tak by jak najwierniej oddać tamten szalony czas.

Do płyty winylowej i CD dołączona jest wkładka zawierająca zdjęcia i zapis historii. Na płycie CD znalazły się dodatkowe nagrania koncertowe.

Utwory:

Intro/Skazaniec    

System    

Nie Jestem    

Szał    

Komunistyczna Centrala    

Mania    

Czas Ucisku    

XX Wiek    

Nadchodzący Bój    

Bromberg    

Nasz Kraj    

Najlepszy Sposób

+ bonusy

1 Przedmiot
123