CD. Vqrv "Na rzeź!"

35,00 zł
Brutto

CD. Świetny nowy projekt dwóch znanych warszawskich muzyków. Punk zagryzany metalem.

Piękny digipack z 12 stronicową wkładką. Dodatkowo okładka od mistrza Łukasza Kowalczuka!

Ilość

“Taki czas w historii przyszedł, że muzyka musi krzyczeć” 

VqrV na początku był blogiem, ujściem emocji dla pojedynczej osoby w formie tekstu. Szybko jednak zyskał także muzyczny wymiar, w 2021 zarejestrował ścieżki na debiutancką płytę, która właśnie się ukazuje.

Projekt obecnie tworzą:

Błażej Grygiel – muzyk, dziennikarz, podcaster. Zaangażowany także między innymi w Crystal Viper, Wilczełyko, Gruzz, Synthasm, Balalaika Blast, Anus Magulo oraz N/N – kryminalny blues. 

Marek Kuczyński – jeden z najbardziej rozchwytywanych bębniarzy w Warszawie. Gra między innymi w zespołach Blitzed, Żółć, Ścierwo, Psycho Beets, Anus Magulo a w przeszłości grał między innymi z Natalią Sikorą czy zespołem At the lake.

Ich muzyka to rycząca gitara, agresywna perkusja i teksty, które angażują się w bieżące problemy. Traktują piosenki jak medium do pisania felietonów i komentarzy. Dodatkowo ubarwiają brzmienie korzystając z syntezatorów i modyfikując elektronicznie wokal. Dlatego nazywają się kapelą cyberpunkową: używają nowoczesnej techologii podlanej rockową wścieklizną.

Choć punkowa rewolucja w muzyce już dawno odeszła do historii, dziś czas znów się wkurzyć. Jest na co i o tym śpiewają. Sami mówią o sobie, iż “nie są dzieciakami, żeby naiwnie wierzyć w to, że można wszystko zmienić piosenką."

Jednak nie można milczeć, dlatego używają muzyki by przekazać dalej to, co im gotuje krew w żyłach.

Utwory:

1. Nie zabijaj! (feat. Mona Pepper)

2. Jesteście stadem!

3. Zabij swojego influencera! (feat. Andrus)

4. Atak (Siekiera cover)

5. Mowa trawa!

6. Wypierdalać! (feat. Lena)

7. Bezinteresowny chvj!

8. Strajk w sieci!

9. G<nie>w!

10. Podzielono świat! (Daab cover)

12 Przedmioty
123