LP. Vespa "Bujaj się"

60,00 zł
Brutto

To drugi album szczecińskiej Vespy, na który fani musieli czekać 6 lat od debiutu zespołu.

Kolor
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

To drugi album szczecińskiej Vespy, na który fani musieli czekać 6 lat od debiutu zespołu. Płyta wydana została w 2003 roku przez Jimmy JAzz Records. Jest doskonałym łącznikiem stylistycznym pomiędzy pierwszymi dokonaniami Vespy, a późniejszą fascynacją zespołu swingiem. Pośród zarejestrowanych na płycie kompozycji znalazły się pierwsze nagrania z wokalnym udziałem Alicji, a także pierwsze swingowe smaczki, które na następnych płytach Vespy nabrały znamion trwałej tendencji.

Album z"Bujaj się" zawiera wiele utworów, które stały się zespołową klasyką i stałym elementem występów na żywo jak choćby "To miasto", "TT56" czy "Agnieszka". Dodatkiem na CD (płyta wydana została jeszcze w czasach popularności kaset magnetofonowych) są trzy nagrania, w tym utwór "Tadzio" opublikowany wcześniej na składance "Pol-Ska Norma". Dla potrzeb wydawnictwa winylowego zespół zrezygnował z kilku barwnych przerywników kosztem zachowanie praktycznie całości materiału z pierwotnego wydania płyty.

Winylowa wersja "Bujaj się" wytłoczona została na czarnym i żółtym winylu przy czym nakład limitowanej edycja żółtych płyt to jedynie 100 sztuk, z których około 80 trafiło do oficjalnej sprzedaży.

1. Intro
2. Polska miejska
3. Już wiem
4. Egzekucja
5. Jesień w Świnoujściu
6. Latając
7. To miasto
8. Złote lata
9. TT 56
10. Agnieszka
11. Tryton
12. Tadzio
13. Rokstedi
14. Taksówkarz

0 Przedmioty

Zobacz także

123