LP. Partia "Umrzeć jak James Dean"

55,00 zł
Brutto

Swoisty The Best Off kultowego już zespołu mieszającego punka, swing, rockabilly na czarnym 180 gramowym winylu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Swoisty The Best Off kultowego już zespołu mieszającego punka, swing, rockabilly na czarnym 180 gramowym winylu.

Za wydawcą:

Obecne wydanie winylowe to druga edycja tej płyty, jednocześnie pierwsza na winylu 180 g. Przygotowaliśmy także limitowana ilość 100 sztuk płyt na żółtym plastiku. Każdą płyta winylowa ma wkładkę z notką o zespole i archiwalnymi zdjęciami, tabelkę ze swoim indywidualnym numerem oraz nalepkę z informacja o gramaturze winylu. Winyle żółte mają dodatkowe oznaczenie w postaci nalepki informującej o kolorze płyty.

Partia, działająca w latach 1993 - 2003 w chwili obecnej oceniana jest nie inaczej jak tylko w kategoriach kultowych. Fani grupy nie mają co do tego wątpliwości, a ci którzy nie mieli szczęścia i okazji zetknąć się z dokonaniami warszawiaków w okresie ich aktywności, za sprawą tej płyty mogą nadrobić zaległości.
Swoją pozycję w historii polskiej muzyki zespół zawdzięcza w równej mierze doskonałemu repertuarowi opartemu o nowoczesne, charakterystyczne brzmienie powstałe w oparciu o swing, rockabilly, bigbit zagrane z punkowa energią oraz polską tradycję pop-kulturową lat 50, 60 i 70-tych.
To swoiste połączenie stworzyło muzyczny wizerunek Partii, który nawet po latach wydaje się być nie do podrobienia, a jego wizualnym uzupełnieniem jest stylowy image grupy

https://youtu.be/F2WWn_B2Qdg

https://youtu.be/WlagxE2dbzE

Utwory:

Warszawa i ja
Pociąg do nikąd
Tydzień i jeden dzień
Piękny chuligan
Kieszonkowiec Darek
Prawdziwy partner
Chciałbym umrzeć jak James Dean
Adawm West
Kobiety
30 dni i 30 nocy
Oskar Hell
Światła miasta
Skinhead Girl
Nieprzytomna z bólu
Powietrze

1 Przedmiot
123